Byrå Louis XVI

558514

BYRÅ, Louis XVI, omkring 1800, fanerad med mahogny, lister och beslag av mässing, skiva i sten, 3 lådor, höjd 87, 129x60 cm, nyckel finns

Skiva med skada och lagning, ytskador, sliage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Byrå Louis XVI

Budhistorik (41 bud)
4158345
14 500
4158343
14 000
4158342
13 500
4158339
13 000
4158338
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.