Wilhelm Streckfuss

558513

WILHELM STRECKFUSS (1817-1896): Pastoralt landskap, signerad, daterad och betitlad "1873/Sweiden bei Königsberg", på bakstycket, akvarell på papper
ca 27x47 cm.

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Wilhelm Streckfuss

Budhistorik (3 bud)

4152198
4145462
4143862

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.