Orientmatta

558509

ORIENTMATTA, antik, Kaukasisk, ca 333x210 cm

Slitage, trampveck, mindre lagningar, kortsidor med mindre skador, en reducerad kortsida

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (7 bud)
4154319
6 200
4151719
6 000
4150388
5 800
4149232
5 600
4148115
5 400

Slutpris SEK:
6 200
606 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.