Aneta Belysning golvlampa

558496

ANETA BELYSNING, golvlampa, 2000-tal, stomme i förkromad metall, skärm i polykarbonat, etikettmärkt, höjd ca 139 cm

Bruksslitage, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Aneta Belysning golvlampa

Budhistorik (2 bud)

4156094
4155021

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.