Matgrupp gustaviansk stil

558481

MATGRUPP, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, delvis bronserad, stoppade sitsar med randig klädsel, bestående av matbord, 6 stolar, hörnskåp med vitrindel, bordets mått höjd ca 74, 140x100, hörnskåpets mått höjd 177, 83x60, stolarnas sitthöjd 44, 2 iläggsskivor medföljer, nycklar medföljer

Slitage, repor, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 22

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
4154595
4154579
2 800
4154594
2 600
4154579
2 400
4154593

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.