Etsningar 5 st 1700-tal

558476

ETSNINGAR, 5 st., 1700-tal, handkolorerade med motiv av
bl. a. Piazza Colonna, Piazza de Banchi, El Escorial, blandade mått ca 23x37-30x41 cm

Beskurna, gulnade, veck samt fläckar

Fack 53

Etsningar 5 st 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
4154828
1 300
4153414
4154826
4153414
4152030
700

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.