Adrian van Arkel

558475

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stadsbild, signerad von Arkel, olja på duk, ca 61x50 cm

Tavelvagn 1

Adrian van Arkel

Budhistorik (6 bud)
4154371
550
4154047
500
4153776
450
4153301
4151490

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.