Roland Svensson Vaxholm, litografi Sommar

558473

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Vaxholms kastell", signerad Roland S, -79, 175/360, färglitografi, ca 38x57 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (21 bud)
4151361
2 800
4150395
2 600
4149761
2 400
4150394
4149761

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.