Olle Nordberg oljemålning

558458

OLLE NORDBERG (1905-1986): By, signerad och daterad Olle Nordberg -66, olja på pannå, ca 38x53 cm

Tavelvagn 1

Olle Nordberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4154554
3 600
4154553
3 400
4154550
3 200
4154549
4154537
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.