Börje Hedlund Sommar

558451

BÖRJE HEDLUND (1909-2005): Landskapsvy med figurer, signerad och daterad Hedlund -44, olja på pannå, ca 33x44 cm

Rum 4

Börje Hedlund Sommar

Budhistorik (19 bud)
4153998
2 600
4152500
2 400
4152337
4152214
4152214
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.