Vitirnskåp rokokostil

558423

VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal, fanérat med bl.a. mahogy, glasdörr med bakomvarande hyllinredning, förgyllda, invändig klädsel i plysch, höjd ca 142, 69x33 cm, nyckel finns

Slitage, nedersta hyllplanet löst

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Vitirnskåp rokokostil

Budhistorik (3 bud)

4151388
4143937
4143848

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.