Ritningshurts

558422

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, ek fanérad, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, underrede i betsat trä, totalhöjd ca 113, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, undereden och skivan är lösa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurts

Budhistorik (21 bud)
4158781
4158666
1 900
4158648
1 800
4158092
1 700
4157818
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.