Endre Nemes torrnål

558417

ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, torrnål, signerad och daterad Endre Nemes -38, bildmått ca 21,5x17,5 cm

Ej examinerad ur ram

Endre Nemes torrnål

Budhistorik (11 bud)
4157408
4157197
4157407
950
4157197
900
4157406
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.