Curt Clemens oljemålning

558413

CURT CLEMENS (1911-1947): Konstnärens son Lennart med blomsterkrans, signerad och daterad Clemens 1946, olja på pannå, ca 49x60 cm

Rum 5

Curt Clemens oljemålning

Budhistorik (24 bud)
4154985
6 400
4154980
6 200
4154976
6 000
4154976
5 600
4154959
5 400

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.