Anders Zorn Etsning

558412

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tidigt", 1914, signerad Zorn, etsning, ca 24,7x17,8 cm

ej examinerad ur ram, bladet något gulnat, fläckat

Makadamgatan 11, Helsingborg

Anders Zorn Etsning

Budhistorik (23 bud)
4164006
8 600
4164002
8 400
4164002
8 200
4164005
8 000
4164002
7 600

Slutpris SEK:
8 600
840 EUR, 983 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.