Ritningshurtser

558410

RITNINGSHURTSER, 2 st, 1900-talets andra hälft, ek fanérade, bestående av 2 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 75, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivarna är lösa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Ritningshurtser

Budhistorik (10 bud)
4157547
4157538
4157471
4157471
850
4151643

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.