Ritningshurtser

558410

RITNINGSHURTSER, 2 st, 1900-talets andra hälft, ek fanérade, bestående av 2 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 75, 100x69 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivarna är lösa

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Ritningshurtser

Budhistorik (10 bud)
4157547
4157538
4157471
4157471
850
4151643

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.