Färggravyr/ram 1800-tal

558408

FÄRGGRAVYR/RAM, 1800-tal, klassisk figurkomposition, mahognyfanérad ram med dekorelement i mässing, ca 42x57 cm

Ram med slitage

Konst, Grafik, Diverse

Färggravyr/ram 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4154892
4154684
900
4152354
850
4151021
500
4144569
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.