Armband silver Randers

558376

ARMRING, sterlingsilver, stämplad RS, Randers Silver, Danmark, Handmade, innermått ca 55x65 mm, vikt ca 88,6 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Baltzarsgatan 6, Malmö

Armband silver Randers

Budhistorik (7 bud)
4154576
4154575
950
4153462
550
4153461
450
4150971

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.