Säng

558375

SÄNG, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, bemålad, detaljer i mässing, hjultrissor, bäddmått ca 186x80 cm

Dekorskador, omfattande slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Säng

Budhistorik (2 bud)

4154175
4148900

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.