Fåtöljer och bord Sommar

558369

FÅTÖLJER 2 st., TRÄDGÅRDSBORD, rotting, 1900-tal, sitthöjd ca 45, bordets höjd 75, diameter 70 cm

Omfattande slitage, smärre skador, skiva spräckt

Diverse

Rum 16

Fåtöljer och bord Sommar

Budhistorik (9 bud)
4154574
650
4153814
600
4151996
550
4150992
500
4151746
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.