Gjutjärnsgavlar Sommar

558367

TRÄDGÅRDSBÄNK / GAVLAR, 1900-tal, gjutjärn, i gjutningen märkta Skoglund & Ohlson/ Gefle, höjd ca 79 cm

Omfattande slitage

Diverse, Trädgårdsmöbler

Rum 20

Gjutjärnsgavlar Sommar

Budhistorik (15 bud)
4153899
2 600
4153900
2 400
4153899
4153865
4153897

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.