Märklin tågset spåt Ho

558364

MÄRKLIN TÅGSET, spår Ho, i huvudsak 1960-tal, betsående av ellok 3001, ånglok 3000, personvagn 4040 samt 4000, öppen godsvagn 4503, bananvagn 307, tippvagn samt tankvagn, båglampa, samt ca 40 rälsbitar, 3 växlar, brodel, övergång

Delvis i fabriksförpackningar, skadad vagn medföljer, slitage

Leksaker, Diverse

Märklin tågset spåt Ho

Budhistorik (22 bud)
4170725
1 800
4170723
1 700
4170721
1 600
4168838
4170718
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.