Rottingfåtöljer Sommar

558362

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, sitthöjd 38, rygghöjd 76 cm

Slitage och smärre skador

Diverse

Rum 5

Rottingfåtöljer Sommar

Budhistorik (14 bud)
4152691
4152368
4152690
4152368
4152689
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.