Axel Einar Hjorth, bord

558361

AXEL EINAR HJORTH, tillskrivna, bord 2 st, Nordiska Kompaniet 1930-tal, björk skiva i linoleum, varav ett skyltmärkt Nordiska Kompaniet NK R 37409 A - C 141136, höjd 65, diameter 65 cm

Omfattande slitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 22

Axel Einar Hjorth, bord

Budhistorik (16 bud)
4153910
2 400
4151038
4153493
4151038
4153492
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.