Pubbord

558359

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, lös skiva

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 4

Pubbord

Budhistorik (14 bud)
4154424
1 400
4154426
1 300
4154424
4150989
4154396

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.