Pubbord

558358

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse, Trädgårdsmöbler

Rum 8

Pubbord

Budhistorik (22 bud)
4154405
4154417
4154405
1 400
4154392
1 300
4154392

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.