Pubbord

558357

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, saknar mutter/lejonmaskaron

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 4

Pubbord

Budhistorik (17 bud)
4154609
4154617
4154609
1 300
4154429
4154608

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.