Pubbord

558356

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, saknar mutter/lejonmaskaron

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 4

Pubbord

Budhistorik (10 bud)
4154242
850
4153424
4154240
4153424
750
4150692
700

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.