Pubbord

558354

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 9

Pubbord

Budhistorik (25 bud)
4154748
1 600
4154755
1 600
4154748
4154750
4154748
1 400

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.