Pubbord

558353

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 6

Pubbord

Budhistorik (15 bud)
4154264
4154261
1 400
4154259
1 300
4154258
4154194

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.