Pubbord

558351

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage, del av skiva saknas, medföljer hel skiva

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 14

Pubbord

Budhistorik (29 bud)
4154842
2 800
4154840
2 600
4154837
2 400
4154839
2 400
4154837

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.