Uno Vallman oljemålning

558346

UNO VALLMAN (1913-2004), motiv med fågel, signerad Uno Vallman och daterad 1961, olja på pannå ca 65x53,5 cm

Rum 7

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4145831
2018-07-05 15:20:00

2018-07-12 kl 17:12
Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.