Niklas Seglevi, Wide Wisper

558339

NIKLAS SEGLEVI (född 1964): "Wide Wisper", signerad och daterad Niklas Seglevi 2009, olja på duk, 60x241 cm.

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Niklas Seglevi, Wide Wisper

Budhistorik (22 bud)
4159817
4 800
4159762
4 600
4159762
4 400
4159535
4 200
4159496

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.