Henry Schäf pastell med barn

558336

HENRY SCHÄF (1800-1900-tal): Interiör med barn vid öppen spis, signerad och daterad H Schäf 1914, pastell, ca 110x83 cm

Ytsmuts, ram med mindre text

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Henry Schäf pastell med barn

Budhistorik (1 bud)

4144104
2018-07-04 11:15:53

2018-07-11 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.