A L Terni oljemålning

558335

FRISCHHOF GEORG (1859-1914), sydländskt landskap, signerad A L Terni, olja på duk, ca 53x67 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

A L Terni oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4152960
500
4146553
4144099

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.