Oidentifierad konstnär oljemålning

558325

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, S:t Hieronymus, 1600/1700-tal, spansk skola, olja på dubblerad duk, ca 130x84 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
4162780
6 000
4160903
5 800
4155940
5 600
4154000
4153679

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.