Uno Svensson tempera på pannå

558318

UNO SVENSSON (1929-2012): Tempera på pannå, komposition, signerad Uno Svensson, daterad 64, ca 54x35 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Uno Svensson tempera på pannå

Budhistorik (5 bud)
4158776
4158774
700
4158773
4157791
4156669

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.