Bert Johnny Nilsson akvarell

558313

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): "Strange Fruit", akvarell, signerad B Johnny Nilsson, ca 74x56 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bert Johnny Nilsson akvarell

Budhistorik (12 bud)
4152535
4157002
2 800
4152535
2 600
4156999
2 400
4152535

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.