Spegel med konsolbord 1900-tal

558310

SPEGEL med konsolbord, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bronserad, spegelns höjd 155x54, bordet höjd 65, 37x23 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 18

Budhistorik (20 bud)
4155475
4155691
1 400
4155475
1 300
4155690
4155475

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.