Matbord 1900-tal

558307

MATBORD, omkring 1900-talets mitt, fanérad i valnöt, etikett märkt Svensk möbelfabrken, höjd 74, diameter 105 cm

Fanérskador

Möbler, Matbord

Rum 13

Matbord 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
4154947
4154675
4154887
950
4154675
900
4154886
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.