Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

558305

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): (2) Kompositioner, litografier, signerade och numrerade, ca 74x56, 86x59 cm

Gulnader

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4156834
700
4151403
650
4148407
600

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.