Bert Johnny Nilsson litografier 2 st

558303

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Kompositioner 2 st, litografier, signerade och numrerade, ca 56x38 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4156948
600
4156043
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.