Bert Johnny Nilsson akvarell

558299

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, akvarell, signerad B Johnny Nilsson, ca 76x57 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bert Johnny Nilsson akvarell

Budhistorik (18 bud)
4158852
4 400
4158850
4 200
4158849
4158607
3 800
4158847
3 800

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.