Bert Johnny Nilsson Diptyk

558297

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, diptyk,olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, daterad 1988, ca 146x212 cm

Ytsmuts

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bert Johnny Nilsson Diptyk

Budhistorik (13 bud)
4154904
8 400
4156497
8 200
4154904
8 000
4154788
7 800
4151218
7 000

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.