Slagbord

558285

SLAGBORD, 1900-talets andra hälft, teak, höjd 73, 70 x125 cm (total längd)

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 20

Slagbord

Budhistorik (5 bud)
4154004
450
4153638
4149124
4153637
4149124

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.