Bert Johnny Nilsson oljemålning

558283

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934): Komposition, olja på duk, signerad B Johnny Nilsson, ca 160x112 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (8 bud)
4158177
8 000
4158176
7 000
4158174
6 000
4152003
5 000
4151047
600

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.