Carl Malmsten hurts

558279

CARL MALMSTEN, hurts med låda, 1900-talets andra hälft, björk, höjd 68, 81x41 cm

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Carl Malmsten hurts

Budhistorik (5 bud)
4154861
500
4154649
450
4153982
4153104
4144023

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.