Bill Renc etsningar

558278

BILL RENC (USA, 1900-tal): (4) bl a "Onion Creek", "Evening Symmetry", etsningar, upplaga 1/25, 2/30, 17/30 samt 26/50, bladstorlek 11,5-22 x 11,5-40 cm

Fack 50

Bill Renc etsningar

Budhistorik (1 bud)

4148036
2018-07-06 22:11:57

2018-07-11 kl 21:14
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.