Schuco

558277

MODELLBILAR, 5 st; Schuco "Ford Roaster 1932 Hot Rod 1036", 2 st. Schuco "GrandPrix Racer 1070", made in U.S Zone, urverksdrivna, Schuco "Mercer typ 35 J, 1225" samt batteridriven brandbil med två figurer, liotograferad plåt, omkring 1900-talets mitt, längd ca: 10-27 cm

Bruksslitage ett hjul saknas, brandbilen med lösa medföljande delar samt sprucken vindruta, en bil med påskrift, uppdragsnyckar medföljer

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Schuco

Budhistorik (14 bud)
4157008
1 600
4156919
4157007
4156919
1 400
4156954
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.