Spegel med konsolbord rokokostil

558273

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, rokokostil, bronserad dekor, bordet med stenskiva, spegeln med fasettslipat glas, spegelns höjd 150x65 cm, bordets höjd 48, 37x71 cm

Mindre sprickor, slitage

Speglar, Möbler

Rum 22

Budhistorik (17 bud)
4154033
4153988
4153961
950
4153857
900
4153359
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.